Yhteystiedot

Ateria- ja puhtauspalveluyksikön hallinto toimii osoitteessa  Kankurinkatu 4-6, 05801 Hyvinkää.

Sähköposti ateria_puhtauspalvelut@hyvinkaa.fi

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@hyvinkaa.fi

Ateria- ja puhtauspalvelujen tehtäviä ovat

  • lakisääteisten tai suositussopimusperusteisten ateriapalvelujen järjestäminen ja kehittäminen eri asiakasryhmille
  • puhtauspalvelujen järjestäminen ja kehittäminen kaupungin eri hallintokunnille
  • asiantuntijana toimiminen ateria- ja puhtauspalveluiden suunnittelussa.

Ateria- ja puhtauspalvelut hallinto

Palvelusihteeri ja rekry Kirsti Tuominen kirsti.tuominen@hyvinkaa.fi p. 040 480 5506  

Puhtauspalveluohjaaja Pirjo Jylhä, kilpailutusalueen laadunvalvonta, pirjo.jylha@hyvinkaa.fi  p. 040 6886873

Ateriapalvelut

Ateriapalvelupäällikkö Anne Ilola anne.ilola@hyvinkaa.fi p. 040 538 8691

Ateriapalveluasiantuntija Tuija Pulkkinen tuija.pulkkinen@hyvinkaa.fi   p. 040 653 0685

Puhtauspalvelut

Puhtauspalvelupäällikkö Tuija Soili tuija.soili@hyvinkaa.fi   p. 040 824 1175

Puhtauspalveluasiantuntija Auli Voutilainen auli.voutilainen@hyvinkaa.fi   p. 040 578 0224

 

Päivitetty 25.5.2021