Opettajat

Rainio Jaakko (kehittäjärehtori, opinto-ohjaus, p. 040 741 0911)
Silvennoinen Kirsi (lukion ja aikuislinjan rehtori, opinto-ohjaus, p. 040 530 1081)
Sarkola Jussi (apulaisrehtori, matematiikka, p. 0400 378 842)

Allén Kirsi (ruotsi, venäjä)
Aspholm Suvi (kemia, matematiikka)
Eriksson Susanna (äidinkieli ja kirjallisuus)
Eteläinen Erja (äidinkieli ja kirjallisuus)
Haavisto Tero (fysiikka, matematiikka) 
Hansson Tapio (fysiikka, matematiikka)
Haverinen Aki (aikuisten perusopetus, p. 040 647 2316)
Havumäki Heli (äidinkieli ja kirjallisuus)
Hietamäki Minna (saksa)
Jokivirta Marianne (englanti, ruotsi)
Jämsä Päivi (liikunta, terveystieto, p. 040 518 5520)
Kaitero Sami (opinto-ohjaus, p. 040 481 7272)
Kaplas Antti (liikunta, terveystieto, p. 040 179 9940)
Kaski Mirva (englanti)
Kinnunen Anna (musiikki)
Kiuru Mirjami (fysiikka, matematiikka) 
Kontiainen Jorma (kemia, luonnontiedelinjan koordinoiva)
Korpela Terhi (biologia, maantiede) 
Korpelainen Mauno (matematiikka)
Kurki Katja (ruotsi)
Kurkijärvi Liisa (matematiikka)
Kärsämä Ulla (englanti) 
Lappalainen Jukka (10. lk, p. 040 523 1226)
Larivaara Anna (espanja) 
Lehtonen Jukka (matematiikka)
Liimatta Kati (biologia, maantiede)
Luokkanen Päivi (äidinkieli ja kirjallisuus)
Lücke Kati (uskonto, filosofia, elämänkatsomustieto)
Niemi Mari (biologia, maantiede)
Nykänen Raija (englanti) 
Ojala Minna (filosofia, psykologia)
Paavola Karoliina (ranska)
Palmujoki Annika (äidinkieli ja kirjallisuus)
Partonen Tarja (äidinkieli ja kirjallisuus)
Paulamäki Pirjo-Anneli (englanti, ruotsi)
Pehkonen Kimmo (tietotekniikka, matematiikka, fysiikka, p. 040 635 1822) 
Peräsalmi Hanna (ruotsi, englanti)
Puonti Ari (psykologia, uskonto)
Pyhälahti, Seppo (opinto-ohjaus)
Raunio-Hannula Outi (uskonto, psykologia) 
Rautio Reetta (liikunta, terveystieto, p. 040 1799 920)
Relander Risto (englanti, ruotsi)
Saari Ulla (englanti)
Saari-Koivula Susanna (kuvataide) 
Saarimaa Tarja (ruotsi, saksa) 
Sandberg Hannele (historia, yhteiskuntaoppi)
Sauri Nanna (aikuisten perusopetus, p. 040 843 3024)
Sirén Jussi (matematiikka, tietotekniikka)
Tarvainen Sirpa (biologia, maantieto)
Valajärvi Kirsi (historia, yhteiskuntaoppi)
Vanhanen Lauri (filosofia, elämänkatsomustieto) 
Varis Juha (historia, yhteiskuntaoppi) 
Voutilainen Tuula (ruotsi, englanti)
Väisänen Iikka (kuvataide)
Åkerman Tiia  (fysiikka, matematiikka)

Päivitetty 11.8.2020