Uudenmaan alueellisen valinnanvapauskokeilun hankehenkilökunnan yhteystiedot

 

Keski-Uudenmaan sote -kuntayhtymän johtaja

Pirjo Laitinen-Parkkonen, pirjo.laitinen-parkkonen@keusote.fi

Uudenmaan alueellisen valinnanvapauskokeilun projektipäällikkö

Frank Ryhänen, frank.ryhanen@keusote.fi

Tiedottaja

Tuulia Viskari, tuulia.viskari@keusote.fi

Henkilökohtaisen budjetin kokeilun projektikoordinaattori

Mia Käyhkö, mia.kayhko@keusote.fi

Henkilökohtaisen budjetin projektityöntekijät

Sanna Kanervo, sanna.kanervo@keusote.fi

Nina Tjukanov, nina.tjukanov@keusote.fi

Riikka Valgijainen, riikka.valgijainen@keusote.fi

Vastaanottopalvelujen kokeilun projektikoordinaattori

Anna Heikkilä, anna.heikkila@keusote.fi

Suun terveydenhuollon kokeilun projektityöntekijät

Janica Laitinen, janica.laitinen@keusote.fi

Mervi Vornanen, mervi.vornanen@keusote.fi

Mari Rinkinen, mari.rinkinen@keusote.fi

Projektityöntekijä, Tietohallinto

Satu Haaparanta, satu.haaparanta@keusote.fi

Projektityöntekijä, Talous ja hallinto

Erja Karjalainen, erja.karjalainen@keusote.fi

 

 

 

Tule mukaan – valitsemalla vaikutat!

Päivitetty 21.1.2019 Tulosta

 
 


Kankurinkatu 4 - 6, PL 46
05800 Hyvinkää
kirjaamo@keusote.fi

Kuntayhtymän Y-tunnus: 2844969-4

 

 
Verkko-osoite ja tunnus:
OVT tunnus: 003728449694
Operaattorin (CGI) välittäjätunnus: 003703575029
Operaattori CGI Suomi Oy

Paperilaskut:
Keski-Uudenmaan sote ky
Ostolaskujen käsittely
PL 1
05801 Hyvinkää

 
Valtakunnallinen soteuudistus

Faktalehdet

http://alueuudistus.fi/faktalehdet