Tarkastuslautakunta

Kaupunginvaltuusto nimeää tarkastuslautakunnan toimikauttaan vastaavaksi ajaksi. 

Kokousaikataulut pääset katsomaan tästä.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Puheenjohtaja Karttunen, Pasi (SDP)
Etumartinkatu 4 D 8, 05810 Hyvinkää
pasi.karttunen@teollisuusliitto.fi
p. 0400 775 641

Varapuheenjohtaja Skyttä, Juhani (KESK)
Kytäjäntie 1341, 05720 Hyvinkää
skytta@saunalahti.fi
p. 040 522 9653

Alkula, Laura (VIHR)
laura.alkula@gmail.com
p. 040 641 5813

Jokinen, Johanna (VAS) 
 jonna@elisanet.fi

Karhunen, Timo (PS)
tokarhunen@gmail.com
p. 040 586 7613

Lappalainen, Juha (KOK)
juha.lappalainen@pp.nic.fi
p. 040 902 2403

Nieminen, Seppo (KOK)
Yrjönkatu 2 B 14, 05900 Hyvinkää
seppo.nieminen2@gmail.com
p. 040 556 1602

Luoto, Anitta (SDP)
Välenojankatu 7 B 41, 05880 Hyvinkää
anitta.luoto@gmail.com
p. 040 573 4118

Vuorinen, Anne (KOK)
Ollilankuja 8, 05720 Hyvinkää
anne.vuorinen@keuda.fi
p. 050 415 0974

 

Tarkastuslautakunnan arviointikertomus 2018  

Tarkastuslautakunnan arviointikertomus 2017

Tarkastuslautakunnan arviointikertomus 2016 

Tarkastuslautakunnan arviointikertomus 2015

Tarkastuslautakunnan arviointikertomus 2014

Päivitetty 8.10.2019 Tulosta

   
    Linkki kaupungin etusivulle

 

 

 In English 

  

Työntekijöille: 
webmail
Opettajat:
- outlook.com/edu.hyvinkaa.fi 

OTA YHTEYTTÄ

PL 86 / Kankurinkatu 4-6
05801 Hyvinkää
p. 019 459 11*
kirjaamo@hyvinkaa.fi
    
Kartta Villatehtaan alueesta 

Kaupungin sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@hyvinkaa.fi
   
Avoinna:
ma-to klo 8-16, pe klo 8-15

   

PALAUTE

Anna ja lue palautetta

VERKKOLASKUT & OSOITE

Verkkolaskutunnus  ja osoite:

verkkolaskuosoite OVT003701258660

operaattori CGI 003703575029

Kaupungin Y-tunnus: 0125866-0

 

PAPERILASKUJEN TOIMITUKSET:
  

Hyvinkään kaupunki
Ostolaskujen käsittely
PL 1
05801 HYVINKÄÄ