Opetuslautakunta

Kaupunginvaltuusto nimeää lautakunnan toimikauttaan vastaavaksi ajaksi. 

Kokousaikataulut pääset katsomaan tästä.

-------------------------------------------------------------------------------------

Puheenjohtaja
Vanhatalo, Tuula
(KOK)
tuula.vanhatalo@pp.inet.fi
p. 040 511 9304

Varapuheenjohtaja
Taupila, Reija (KD)
reija.taupila@hotmail.com
p. 040 521 9590

Jahnukainen, Markku (VIHR)
markku.jahnukainen@professori.fi

Karhunen, Tiina (PS)
tskarhunen@gmail.com

Ollikainen, Ossi-Pekka (SDP)
ossi.ollikainen@gmail.com
p. 040 741 7686

Rantalainen, Iida-Eveliina (KOK)
iida-eveliina@rantalainen.fi 
p. 0400 708 096

Suikkanen, Timo (SDP)
Tähkäkatu 2 C 23, 05880 Hyvinkää
timo.suikkanen72@gmail.com
p. 050 339 7436

Urtamo, Kristiina (VIHR)
Kuuselantie 145, 05840 Hyvinkää
kristiina@urtamo.com
p. 040 416 9388

Östlund, Tom (KOK)
tom.ostlund@outlook.com
p. 050 464 6571

Päivitetty 30.3.2020 Tulosta