Oppilashuollon yhteystiedot

Hyvinkään kaupunki/Perusopetuksen oppilashuolto
Oikokuja 2, 05800 HYVINKÄÄ (PT 103) 
2019-2020

Oppilashuollon esimies/erityisopetuksen koordinaattori
Eeva Rantatorikka p. 040 155 4415

eeva.rantatorikka@hyvinkaa.fi

KOULU

koulupsykologi

koulukuraattori

Aseman koulu
Pohjoispuiston koulu

Laura Juntunen
040 836 4866
laura.juntunen@hyvinkaa.fi

Satu Ryhänen
p. 040 670 6794
satu.ryhanen@hyvinkaa.fi

Puolimatkan koulu
Kytäjän koulu
Nopon koulu
Ridasjärven koulu
Svenska skolan i Hyvinge
Uudenkylän koulu

Saila Seppänen
p. 040 670 6972
saila.p.seppanen@hyvinkaa.fi

Päivi Honkavaara (ma-to)
p. 040 670 6752
paivi.honkavaara@hyvinkaa.fi

Hyvinkäänkylän koulu
Vehkojan koulu

Johanna Vuolanko
p. 040 836 6485 johanna.vuolanko@hyvinkaa.fi

Eeva Parviainen
p. 040 670 7197
eeva-maria.parviainen@hyvinkaa.fi

Hakalantalon koulu
Hämeenkadun koulu

Hanna-Riikka Hellstén
p. 040 837 6354
hanna-riikka.hellsten@hyvinkaa.fi

Marja Koli
p. 040 543 3238
marja.koli@hyvinkaa.fi

Martin koulu
Martinkulman koulu
Härkävehmaan koulu

Emma Karppinen
p. 040 670 7423 emma.karppinen@hyvinkaa.fi

Tiina Sydänvaara
p. 040 482 3239 tiina.sydanvaara@hyvinkaa.fi

Paavolan koulu
Tapainlinnan koulu

p. 040 842 9804

 

Kati Riihelä
p. 040 637 6979
kati.riihela@hyvinkaa.fi

 

                          Tukena koulunkäynnin ja kasvun haasteissa

Päivitetty 8.8.2019 Tulosta

   
    Linkki kaupungin etusivulle

 

 

 In English 

  

Lähetä e-kortti

 

Työntekijöille: 
webmail
Opettajat:
- outlook.com/edu.hyvinkaa.fi 

OTA YHTEYTTÄ

PL 86 / Kankurinkatu 4-6
05801 Hyvinkää
p. 019 459 11*
kirjaamo@hyvinkaa.fi
    
Kartta Villatehtaan alueesta 

Kaupungin sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@hyvinkaa.fi
   
Avoinna:
ma-to klo 8-16, pe klo 8-15

   

PALAUTE

Anna ja lue palautetta

VERKKOLASKUT & OSOITE

Verkkolaskutunnus  ja osoite:

verkkolaskuosoite OVT003701258660

operaattori CGI 003703575029

Kaupungin Y-tunnus: 0125866-0

 

PAPERILASKUJEN TOIMITUKSET:
  

Hyvinkään kaupunki
Ostolaskujen käsittely
PL 1
05801 HYVINKÄÄ