Yhteystiedot

Pihlajan henkilökunta

Perhehoidon esimies

Jaana Venetkoski
perhehoidon esimies, PRIDE-kouluttaja
sosiaalityöntekijä, KM
p. 040 165 9652
jaana.venetkoski@hyvinkaa.fi

Sosiaalityöntekijät

Tiina Leppänen
sosiaalityöntekijä, PRIDE- ja LyPe-kouluttaja 
YTM 
p. 040 155 4409 
tiina.leppanen@hyvinkaa.fi 

Carita Nikander
sosiaalityöntekijä
VTM
p. 040 767 8126
carita.nikander@hyvinkaa.fi

Terhi Tammela
sosiaalityöntekijä, PRIDE-kouluttaja, Solmuja parisuhteessa -neuvoja
VTM, sosionomi AMK
p. 040 162 9903
terhi.tammela@hyvinkaa.fi

Sosiaaliohjaajat

Heli Kuusimäki (tukiperheasiat)
sosiaaliohjaaja
sosionomi AMK 
p. 040 653 1462 
heli.kuusimaki@hyvinkaa.fi

Sari Heikkinen
sosiaaliohjaaja, SILTA-ohjaaja
sosionomi AMK
p. 040 641 6237
sari.heikkinen@hyvinkaa.fi

Pia Karjalainen
sosiaaliohjaaja
sosionomi-diakoni AMK
p. 040 641 6237
pia.karjalainen@hyvinkaa.fi

Annu Kettunen
sosiaaliohjaaja 
sosionomi AMK
p. 040 653 1198
annu.kettunen@hyvinkaa.fi

Tuija Toivonen 
sosiaaliohjaaja, perhehoidon mentoritoiminnan koordinointi ja ohjaus,
Solmuja parisuhteessa -neuvoja, SILTA-ohjaaja
sosiaaliohjaaja, työnohjaaja 
p. 040 155 4410 
tuija.toivonen@hyvinkaa.fi

Jonna Tukiainen
sosiaaliohjaaja 
sosionomi AMK 
p. 040 165 9676
jonna.tukiainen@hyvinkaa.fi

Sihteerit

sähköposti: pihlaja_sihteerit@hyvinkaa.fi

puhelinnumerot:
040 631 8761 (Pihlajan perheiden palkkioiden maksuihin liittyvät asiat ensisijaisesti tähän numeroon)
040 155 4408 (Pihlajan kuntien kuntalaskuihin liittyvät asiat ensisijaisesti tähän numeroon)

Mentorit

Lue mentoreista lisätietoja täältä.

Yhteystiedot:

Maarit p. 0400 449 243
Kirsi p. 040 547 9945 
Mervi p. 040 526 4532
Erja p. 040 837 2772
Monika p. 044 256 6330 

Päivitetty 3.10.2017 Tulosta

Perhehoitoyksikkö Pihlaja 

Suutarinkatu 2 H
05900 Hyvinkää

Päivystys ark. klo 9-15
p. 040 155 4411

Faksi: 019 450 635

Postiosoite: 
Perhehoitoyksikkö Pihlaja
Hyvinkään kaupunki /
Perhe- ja sosiaalipalvelut                       
PL 46
05801 Hyvinkää

Kaikille yhteinen sähköposti: pihlaja@hyvinkaa.fi
Henkilökohtaiset sähköpostit:
etunimi.sukunimi@hyvinkaa.fi

Pihlajan postia voi jättää Pihlajan toimitilojen luona olevaan postilaatikkoon, jos haluaa tuoda kirjeet henkilökohtaisesti perille. Hyvinkään Suutarinkadulla, siinä kohdassa mistä käännytään Renton parkkipaikalle, on useita postilaatikoita. Pihlajan postilaatikossa lukee "Perhehoitoyksikkö Pihlaja".

 
 

OTA YHTEYTTÄ

Käyntiosoite:
Perhehoitoyksikkö Pihlaja
Suutarinkatu 2 H
05900 Hyvinkää
 
Kaikille yhteinen sähköposti: pihlaja@hyvinkaa.fi Sähköpostiosoite on suojattu roskapostiohjelmia vastaan, Javascript-tuen tulee olla päällä nähdäksesi osoitteen.


Postiosoite:   
Perhehoitoyksikkö Pihlaja
Hyvinkään kaupunki /
Perhe- ja sosiaalipalvelut
PL 46
05801 Hyvinkää

 

Päivystys arkisin klo 9-15 
p. 040 155 4411

 

ANNA PALAUTETTA

Lähetä palautetta