Oppilashuollon yhteystiedot

  

Hyvinkään kaupunki/Perusopetuksen oppilashuolto
Suutarinkatu 2 L, 05900 HYVINKÄÄ (PT 103) 
2017-2018

Oppilashuollon esimies/erityisopetuksen koordinaattori
Eeva Rantatorikka p. 040 155 4415

eeva.rantatorikka@hyvinkaa.fi

KOULU

koulupsykologi

koulukuraattori

Ridasjärven koulu
Pohjoispuiston koulu
Uudenkylän koulu


Aseman koulu

 

Pauliina Rögård (ti-to)
p. 040 668 5857
pauliina.rogard@hyvinkaa.fi



Tarja Malmberg (ma-ke)
p. 040 836 4866 tarja.malmberg@hyvinkaa.fi

Satu Ryhänen
p. 040 670 6794
satu.ryhanen@hyvinkaa.fi

Hakalan koulu
Puolimatkan koulu

Saila Seppänen
p. 040 670 6972
saila.p.seppanen@hyvinkaa.fi

Päivi Honkavaara (ma-to)
p. 040 670 6752
paivi.honkavaara@hyvinkaa.fi

Hyvinkäänkylän koulu
Nopon koulu
Vehkojan koulu

Johanna Vuolanko
p. 040 836 6485 johanna.vuolanko@hyvinkaa.fi

Eeva Parviainen
p. 040 670 7197
eeva-maria.parviainen@hyvinkaa.fi

Hämeenkadun koulu
Härkävehmaan koulu

Hanna-Riikka Hellstén
p. 040 837 6354
hanna-riikka.hellsten@hyvinkaa.fi

Marja Koli
p. 040 543 3238
marja.koli@hyvinkaa.fi

Hakalanpolun koulu
Martin koulu
Martinkulman koulu
Kytäjän koulu
Svenska skolan i Hyvinge

Emma Karppinen
p. 040 670 7423 emma.karppinen@hyvinkaa.fi

Heidi Miettinen
p. 040 482 3239 heidi.miettinen@hyvinkaa.fi

Paavolan koulu
Tapainlinnan koulu

Nina Lindgren
p. 040 842 9804
nina.lindgren@hyvinkaa.fi

 

Kati Riihelä
p. 040 637 6979
kati.riihela@hyvinkaa.fi

 

                          Tukena koulunkäynnin ja kasvun haasteissa

Päivitetty 19.5.2017 Tulosta

 Linkki kaupungin etusivulle

 

  

Lähetä e-kortti

 

 

 

Työntekijöille: 
webmail
Opettajat:
- outlook.com/edu.hyvinkaa.fi 

OTA YHTEYTTÄ

PL 86 / Kankurinkatu 4-6
05801 Hyvinkää
p. 019 459 11*
kirjaamo@hyvinkaa.fi
    
Kartta Villatehtaan alueesta 

Kaupungin sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@hyvinkaa.fi
   
Avoinna:
ma-to klo 8-16, pe klo 8-15

   

PALAUTE

Lähetä palautetta

Puhelinvaihde 019 459 11*

VERKKOLASKUT & OSOITE

Verkkolaskutunnus  ja osoite:

verkkolaskuosoite OVT003701258660

operaattori CGI 003703575029

Kaupungin Y-tunnus: 0125866-0

 

PAPERILASKUJEN TOIMITUKSET:
  

Hyvinkään kaupunki
Ostolaskujen käsittely
PL 1
05801 HYVINKÄÄ