Opiskelijakunta

Opiskelijakunnan hallitus lv. 2017 - 2018

 

Nimi

Ryhmä

Puh. numero

Sähköpostiosoite

Vastaavuus

 

 

 

 

 

Ahrela, Daniel

17C

0440560032  dahrela@gmail.com

ympäristövastaava

Ekman, Saku

16B 0400906410    Ekman.Ssaku1@hotmail.fi

viestintävastaava

Kaarela, Anna 

16E 0449727058  anna.kaarela@gmail.com

sopimusvastaava

Kokotti, Veeti

16D 0503650227 veeti_kokotti@hotmail.com sihteeri

Lemmetti, Timi

16E 0400182707 lemmetti78@gmail.com postivastaava

Leppänen, Sami

16D

0442970808

sami.leppanen@outlook.com

varapuheenjohtaja

Nevaranta, Elias

16D 0442826921 nevaranta.elias@gmail.com  taksvärkki-/kirjanpitovastaava

Peltoniemi, Elina  

16B 0504444288 Elina.peltoniemi@pp.inet.fi somevastaava

Pieviläinen, Jasmin 

16D

0400214504 

venlavmaria@gmail.com

rahastonhoitaja/Tuki ry

Rautanen, Aaro

16D

0400934314

rautanenaaro@outlook.com

puheenjohtaja

Saarelainen, Elias 

16E 

0442742229 

elias.saarelainen@gmail.com 

taksvärkki-/kokousvastaava

Savolainen, Oskar

17C

0405888687   oskar.savolainen@hotmail.com

pullovastaava

Tamminen, Suvi

17C 0451797333   suvi.tamminen@outlook.com

kaappivastaava

 

 

 

 

 

 

 
Päivitetty 3.3.2016 Tulosta

 Linkki kaupungin etusivulle

LANGUAGE 
In English
По-русски

  

Lähetä e-kortti

 

 

 

Työntekijöille: 
webmail
Opettajat:
- outlook.com/edu.hyvinkaa.fi 

OTA YHTEYTTÄ

PL 86 / Kankurinkatu 4-6
05801 Hyvinkää
p. 019 459 11*
hyvinkaa@hyvinkaa.fi
    
Kartta Villatehtaan alueesta 

Kaupungin sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@hyvinkaa.fi
   
Avoinna:
ma-to klo 8-16, pe klo 8-15

   

PALAUTE

Lähetä palautetta

Puhelinvaihde 019 459 11*

VERKKOLASKUT & OSOITE

Verkkolaskutunnus  ja osoite:

OVT-tunnus   003701258660

verkkolaskuosoite 003701258660

operaattori OpusCapita Group Oy

(välittäjän tunnus 003710948874)

Kaupungin Y-tunnus: 0125866-0