Henkilöstö ja vastuualueet

 

Rehtori
Mika Hakala FM
p. 040 155 4383, mika.hakala@hyvinkaa.fi

  • Hallinto ja kehittäminen, talous- ja henkilöstöasiat, musiikki, tietotekniikka, yhteiskunnalliset aineet ja tilauskoulutus

Opistosihteeri 
Erja Holopainen

p. 040 155 6330, erja.holopainen@hyvinkaa.fi

  • Asiakaspalvelu, laskutus ja palkanmaksu

Opistoisäntä 
Urho Korkkanen

p. 0400 910 784, urho.korkkanen@hyvinkaa.fi
Tavattavissa työkauden aikana klo 14.30–21.15

  • Asiakaspalvelu, opetustilat

Kieltenopettaja 
Anu Nukki 
FM
p. 040 155 6331, anu.nukki@hyvinkaa.fi

  • Kieltenopetus

Taideopettaja 
Eeva-Riitta Lättilä
Taidemaalari
p. 040 155 4412, eeva-riitta.lattila@hyvinkaa.fi

  • Kuvataide, ilmaisutaito, kirjallisuus

Tekstiilityönopettaja 
Maritta Piho
 KteO
p. 040 353 6913, maritta.piho@hyvinkaa.fi

  • Tekstiilityö ja muut kädentaidot, kotitalous

Terveys- ja liikunta-aineiden suunnittelijaopettaja
Johanna Taruma TtM
p. 0400 387 203, johanna.taruma@hyvinkaa.fi

  • Liikunta, terveys, hyvinvointi, tanssi, luonto, puutarha

Projektisuunnittelija
Sari Kasper
p. 040 670 1380, sari.kasper@hyvinkaa.fi

  • Maahanmuuttajahanke
Päivitetty 19.10.2017 Tulosta

 Linkki kaupungin etusivulle

LANGUAGE 
In English
По-русски

  

Lähetä e-kortti

 

 

 

Työntekijöille: 
webmail
Opettajat:
- outlook.com/edu.hyvinkaa.fi 

OTA YHTEYTTÄ

PL 86 / Kankurinkatu 4-6
05801 Hyvinkää
p. 019 459 11*
hyvinkaa@hyvinkaa.fi
    
Kartta Villatehtaan alueesta 

Kaupungin sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@hyvinkaa.fi
   
Avoinna:
ma-to klo 8-16, pe klo 8-15

   

PALAUTE

Lähetä palautetta

Puhelinvaihde 019 459 11*

VERKKOLASKUT & OSOITE

Verkkolaskutunnus  ja osoite:

OVT-tunnus   003701258660

verkkolaskuosoite 003701258660

operaattori OpusCapita Group Oy

(välittäjän tunnus 003710948874)

Kaupungin Y-tunnus: 0125866-0